PL EN RU
frame frame frame
frame
frame interior frame interior frame interior
frame interior
       
  Radek Grzanka - Kancelaria adwokackaRadek Grzanka - Kancelaria adwokacka

Ignorantia legis excusat neminem - nieznajomość prawa nie usprawiedliwia nikogo

   
Strona głównaodstęp line odstęp Zakres działalnościodstęp line odstęp Systemy rozliczeńodstęp line odstęp O nasodstęp line odstęp Porada przez internetodstęp line odstęp Kontakt i dojazdodstęp line odstęp Linkiodstęp odstęp
 

Radek • Grzanka - O nas

Prawo, ze względu na wielką ilość aktów prawnych oraz ich wieloznaczność jest obszarem wyjątkowo trudnym do zdefiniowania. Szczególnie w polskich realiach samodzielnie dotarcie do źródeł prawa, nieustannie poddawanych zmianom oraz ich prawidłowa interpretacja, stanowi problem, mogący wywołać trudne do przewidzenia konsekwencje.

Celem naszej Kancelarii jest wskazanie i wdrożenie rozwiązań prawnych, które pozwolą w gąszczu przepisów na optymalne zapewnienie naszym Klientom bezpieczeństwa w obszarach prawnych.

Od 6 lat pracujemy nad tym, żeby wciąż zwiększać jakość świadczonych usług prawnych i dostosowywać je do oczekiwań naszych Klientów. Grono firm, z którymi współpracujemy od wielu lat oraz osób fizycznych, które skorzystały z naszych usług, może świadczyć o skuteczności prowadzonych przez nas działań. W toku procesów inwestycyjnych Kancelaria na stałe współpracuje z doświadczonymi specjalistami z różnych, dziedzin takich jak geodezja, architektura i budownictwo.

W naszej Kancelarii uzyskają Państwo pomoc we wszelkiego typu sprawach prawnych. Dla Państwa wygody nasza kancelaria adwokacka zapewnia obsługę również w języku angielskim.

Kancelarie adwokacką tworzy dwóch wspólników Adw. Paweł Radek i Adw. Mariusz Grzanka
 
frame interior
frame interior frame interior frame interior
frame
frame frame frame