PL EN RU

Kontakt - kancelaria Łódź

Radek Grzanka
Kancelaria Adwokacka

OFF Piotrkowska Bud. Sepia Office, p. III
ul. Roosevelta 8, 90 – 056 Łódź

Telefon: + 48 42 636 60 09
E-mail: sekretariat@radek-grzanka.pl
fb: /Kancelaria-Adwokacka-Radek-Grzanka

Kancelaria jest czynna codzienne od poniedziałku do piątku,
w godzinach od 9:00 do 17:00.

Prosimy o wcześniejsze telefoniczne ustalanie terminu spotkania.

UWAGA: Dojazd samochodem jest możliwy od ulicy Sienkiewicza (aktualnie dwukierunkowa).
Na terenie znajduje się ogólnodostępny parking płatny. Wjazd na parking znajduje się pomiędzy kamienicą przy ul. Sienkiewicza nr 79 a narożną kamienicą przy ul. Roosevelta


Siedziba naszej Kancelarii mieści się w Łodzi na terenie kompleksu OFF Piotrkowska, w budynku Sepia Office na III piętrze.

Wejście do budynku Sepia Office znajduje się zarówno od strony ul. Roosevelta (kamienica pod nr 8), jak również od strony podwórka OFF Piotrkowska, przy ul. Piotrkowskiej 138/140, od strony zachodniej i wschodniej,
Wejście do budynku SEPIA i winda jest na parterze ceglanej wierzy ze srebrnym dachem. Na domofonie należy strzałkami wybrać Kancelarię i nacisnąć zielony przycisk. Wjazd windą na III piętro, gdzie znajduje się jeszcze jeden domofon.

Lokalizacja w ścisłym i prężnie rozwijającym się centrum Łodzi zapewnia Państwu łatwy dojazd samochodem oraz komunikacją miejską (przystanek: Piotrkowska Centrum). Z kolei bliskość dworca kolejowego Łódź Fabryczna zapewnia dogodne połączenie dla Naszych Klientów dojeżdżających spoza Łodzi.
 
 
line